FSO

ogłoszeniaceny używanychforumoponyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Niezwawodna instalacja gazowa do Omegi



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum FSO Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MariuszJB

Czytelnik



Dołączył: 22 Cze 2016
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Łódź
Posiadane auto: Opel Omega B
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 22 Cze 2016, 10:05
Temat postu:

Niezwawodna instalacja gazowa do Omegi


Cześć,
Kupiłem niedawno ładną Omegę 3.0. Auto fajne, ale pali jak smok. Chcę założyć jakąś instalację LPG. Czy znacie jakąś dobrą? Chodzi mi o coś niezawodnego, bo auto musi jeździć codziennie (dojazdy do pracy), więc nie ma mowy o staniu w warsztacie.

Fajnie jak by ktoś dał też dobry warsztat. Instalacja instalacją, ale do partacza też nie chcę trafić.

Z góry dzięki za pomoc Smile
Powrót do góry
Deeno

Auto Maniak



Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 506
Skąd jesteś (miejscowość / region): Poznań
Posiadane auto: C5 III Tourer 2.0 HDI 163KM 2011
Piwa: 34/6
Wysłany: Sro 22 Cze 2016, 14:50
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Niezwawodna instalacja gazowa do Omegi


Niezawodnych to nie ma.
Ja zakładałem w dwóch samochodach w nagaz.pl i nie miałem zastrzeżeń ale to było lata temu.
Powrót do góry
Keram2504
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
Wysłany: Sro 22 Cze 2016, 23:15
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Niezwawodna instalacja gazowa do Omegi


Instalacje IV generacji obecnie są na przyzwoitym poziomie. Nie zawsze monterzy są solidnie przygotowani.
_________________
Rozwiązałeś problem? Odpisz. Inni będą Ci wdzięczni.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.
Powrót do góry
Terzet

Czytelnik



Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: VW Golf
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 26 Wrz 2016, 12:35
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Niezwawodna instalacja gazowa do Omegi


Myślę, że najlepiej jak założysz LPG TECH, na pewno będzie lepsza od BRC Smile
Powrót do góry
Krzysiek0107

Debiutant



Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 12
Skąd jesteś (miejscowość / region): Opolskie
Posiadane auto: Fiat Doblo 2001
Piwa: 0/1
Wysłany: Wto 27 Gru 2016, 23:23
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Niezwawodna instalacja gazowa do Omegi


Zgadzam się z kolegą. BRC moim zdaniem za drogie jak na przeciętną jakość oferowanych podzespołów. Pamiętaj że im więcej teraz wydasz tym mniej będzie problemów z instalacją w przyszłości. Zanim jednak o instalacji to najpierw o stanie samego auta. Drobne niedomagania po założeniu gazu urosnąć mogą do rangi problemu. Ważne aby warsztat dobrał komponenty do twojego auta i nie próbuj zaoszczędzić sto zł bo warsztat i tak gdzieś przyoszczedzi na montażu. Tylko bez skrajności. Zapytaj o ile jest np droższy ten lepszy komputerek i jakie konkretne są korzyści z jego zastosowania. Jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać
_________________
Nowy na forum Smile
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 27 Gru 2016, 23:23
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
PIKNIK9

Debiutant



Dołączył: 16 Mar 2011
Posty: 30
Skąd jesteś (miejscowość / region): małopolska
Posiadane auto: Peugeot 306
Piwa: 1/0
Wysłany: Sro 28 Gru 2016, 16:31
Temat postu:

Re: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Niezwawodna instalacja gazowa do Omegi


Panowie, nie piszcie takich dyrdymałów na temat instalacji lpg BRC, wprowadzacie pytającego w błąd. Systemy BRC są bardzo dobre i niezawodne osiągają dosyć duże przebiegi. Taki zestaw Sequent 32 posiada wytrzymałe wtryskiwacze, jedne z lepszych, dobre reduktory i zaawansowaną elektronikę. Producenci nowych samochodów zdecydowali na wprowadzenie do sprzedaży pojazdy zasilane paliwem lpg marki BRC np Citroen, Peugeot, Hyundai, Kia a wcześniej Chevrolet, Mitsubishi, Seat więc o czymś to świadczy. Warto skłonić się w stronę tej marki.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum FSO Forum Strona Główna -> ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Samochodowe instalacje gazowe - LPG i CNG ) Instalacje LPG - IV generacja






Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System